powrót do strony głównej

Moje wydawnictwo zajmuje się przygotowaniem książek mojego autorstwa, o tematyce motoryzacyjnej i historycznej. Większość książek które piszę, jest wydawana przez innych wydawców, ale są takie, które wymagają małych nakładów z uwagi na swoją specyfikę lub mały krąg odbiorców. Takie książki nie mają szans w wydawnictwach komercyjnych. W dzisiejszych czasach, dla większości osób i firm liczy się wyłącznie pieniądz, a idea, powołanie, wizja lub misja mają dalekie pozycje w biznesplanach, dlatego musiałem powołać do życia własne wydawnictwo, aby za jego pomocą realizować własną wizję i misję, jaką jest popularyzacja wiedzy o zabytkowej motoryzacji.

Dzięki posiadanej wiedzy i możliwościom warsztatowym, świadczę również usługi w zakresie opracowania, przygotowania do druku i druku pozycji takich jak:
- książki gwarancyjne (do motocykli, samochodów i sprzętu technicznego)
- instrukcje obsługi (do motocykli, samochodów i sprzętu technicznego)
- instrukcje serwisowe (do motocykli, samochodów i sprzętu technicznego)
- karty danych technicznych (do motocykli, samochodów i sprzętu technicznego)
Zamawiający nie musi przedstawiać żadnej dokumentacji technicznej, a jedynie dostarczyć jedną sztukę pojazdu lub sprzętu do badań i fotografii.Każdy zainteresowany może zamówić i kupić dowolną książkę z oferty mojego wydawnictwa.
W przypadku wysyłki, należy doliczyć koszt wysyłki w wysokości 6 zł.
Wpłaty za zamówione książki należy kierować na konto numer 02 2030 0045 1110 0000 0109 1610, Wydawnictwo Rafał Dmowski, 05-860 Orły, ul. Hipoteczna 14.
Zamówienia na książki proszę kierować na e-mail: info@motoweteranserwis.pl lub przez SMS na numer 505 402 002 (koniecznie proszę podać ilość i nazwę zamówionych pozycji oraz adres pocztowy wraz z kodem).
Księgarnia lub inny odbiorca hurtowy może kupować wszystkie niżej wymienione pozycje wydawnicze z rabatem 25% od ceny detalicznej. Przy zamówieniu 10 lub więcej egzemplarzy danego tytułu, rabat na ten tytuł wzrasta w zamówieniu do 30%.
Powyższe zasady sprzedaży zostały wprowadzone w celu ułatwienia i ujednolicenia warunków współpracy z odbiorcami hurtowymi.Aktualnie dostępne tytuły wydawnictwa:

1. Przewodnik Poszukiwacza Skarbów - cena 33 zł
2. Motocykle DKW - cena detaliczna 33 zł
3. Motocykle BMW - cena detaliczna 33 zł
4. Motocykle NSU - cena detaliczna 33 zł
5. Motocykle Zundapp - cena detaliczna 33 zł
6. Renowacja Motocykla Zabytkowego cz. 1 - cena 45 zł
7. Renowacja Motocykla Zabytkowego cz. 2 - cena 40 zł
8. Mój Motocykl Mój Skuter - numery archiwalne (ukazało się 5 numerów) - cena 10 zł
9. Renowacja Motocykla Zabytkowego cz. 3 – cena 55 zł
 


W przygotowaniu:
1. Co Mogę Zrobić Sam przy Współczesnym Motocyklu
2. Ciężkie Motocykle Radzieckie (wydanie 2, poprawione i uzupełnione)
3. Instalacja Elektryczna Współczesnego Motocykla
4. Motocyklowe Układy Zasilania
5. Japońskie Motocykle Klasyczne